Minisite 2015.jpg
Veld nieuw 01.jpg
Stomerij Bos 2016 finale 02.png
slide3.jpg

Welkom op de website van VV De Valk

Volg hier de laatste uitslagen, het belangrijkste nieuws of het programma voor langs de lijn!

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------


    SHOP NU JE TRAININGSKLEDING EN ANDERE VALK-ITEMS IN ONZE NIEUWE CLUBSHOP!


            

 


Laatste Nieuws

4 januari 2017

Op zaterdag 21 januari houdt de Supportersclub de jaarlijkse Mosselavond.

Aanvang 20.00 uur in de kantine van het Valkennest.


4 januari 2017
Op 12, 19 en 26 januari vindt het 4e VDC-Dart toernooi plaats in de kantine van het Valkennest.

26 november 2016
Deze maand spraken we met Dennis en Claudia Verhoeven die beide op jonge leeftijd het eerste elftal van de heren en dames wisten te bereiken. Hoogste tijd om broer en zus aan het woord te laten.

16 september 2016

SHOP NU JE TRAININGSKLEDING EN ANDERE VALK-ITEMS IN ONZE NIEUWE CLUBSHOP!


13 augustus 2016

Afgelopen seizoen zijn we gestart met het sleutelen aan iets moois.


Meer nieuws

Laatste uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
15-Jan  WODAN 4  - De Valk 3  afgelast
14-Jan  Best Vooruit JO17-2  - De Valk JO17-1  afgelast
14-Jan  De Valk MO19-1  - SJO Juventud MO19-1  afgelast
14-Jan  De Valk JO11-1  - St. HMVV/Hulsel JO11-1  afgelast
14-Jan  Best Vooruit JO11-6  - De Valk JO11-2  afgelast
10-Jan  De Valk 1  - EFC 1  0 - 1
20-Dec  De Valk 1  - Dommelen 1  4 - 2
18-Dec  RKVVO 8  - De Valk 5  2 - 2
17-Dec  De Valk JO17-2  - SJO Juventud JO17-1  1 - 1
17-Dec  De Valk JO17-3  - Marvilde JO17-2  3 - 1
17-Dec  Hoogeloon JO15-1  - De Valk JO15-1  1 - 1
17-Dec  DBS JO19-1  - De Valk JO19-1  1 - 7
17-Dec  De Valk MO19-1  - Rood Wit V. MO19-1  4 - 2
17-Dec  Hoogeloon JO11-1  - De Valk JO11-1  2 - 10
17-Dec  De Valk JO15-2  - FC Eindhoven AV JO15-5  3 - 14
17-Dec  Unitas '59 JO9-1  - De Valk JO9-1  1 - 2
15-Dec  PSV/av 1  - De Valk 1  1 - 2
11-Dec  Sportclub Susteren 1  - De Valk 1  0 - 1
11-Dec  Tongelre 3  - De Valk 4  2 - 2
11-Dec  EFC 3  - De Valk 2  2 - 2
11-Dec  EMK 3  - De Valk 3  3 - 1
11-Dec  RKSV Heeze 8  - De Valk 5  3 - 3
11-Dec  Pusphaira VR1  - De Valk VR1  2 - 2
11-Dec  De Valk 6  - RPC 8  1 - 2
11-Dec  De Valk 7  - Braakhuizen 10  0 - 3
10-Dec  De Valk JO19-1  - Terlo JO19-1  5 - 1
10-Dec  Braakhuizen JO17-1  - De Valk JO17-1  0 - 2
10-Dec  UNA JO19-4  - De Valk JO19-2  1 - 2
10-Dec  De Valk JO15-1  - Braakhuizen JO15-1  4 - 4
10-Dec  De Valk MO19-1  - Terlo MO19-1  1 - 7
10-Dec  De Valk JO13-1  - Acht JO13-1  6 - 1
10-Dec  De Valk JO11-1  - RKVVO JO11-1  2 - 2
10-Dec  Bladella JO9-2  - De Valk JO9-2  1 - 3
10-Dec  Geldrop JO9-1  - De Valk JO9-1  1 - 9
10-Dec  SV Valkenswaard JO9-4  - De Valk JO9-3  0 - 3
10-Dec  RPC JO9-9  - De Valk JO9-4  2 - 7
4-Dec  De Valk 1  - SV Meerssen 1  1 - 3
4-Dec  De Valk 3  - UNA 4  1 - 2
4-Dec  De Valk 2  - Reusel Sport 3  6 - 2
4-Dec  Nuenen 10  - De Valk 7  8 - 1

Programma komende week

Datum Wedstrijd Aanvang
16 jan  De Valk JO9-2  - Reusel Sport JO9-2  18:30 uur
17 jan  De Valk 1  - RPC 1  20:00 uur
21 jan  De Valk JO9-4  - RPC JO9-4  09:30 uur
21 jan  FC Cranendonck JO11-1  - De Valk JO11-2  09:30 uur
21 jan  FC Cranendonck JO9-2  - De Valk JO9-3  09:30 uur
21 jan  De Valk JO11-1  - Hoogeloon JO11-1  10:30 uur
21 jan  De Valk JO9-2  - Bergeijk JO9-1G  10:30 uur
21 jan  Bergeijk JO11-5  - De Valk JO11-3  10:45 uur
21 jan  De Valk JO15-2  - Oirschot Vooruit JO15-4  11:30 uur
21 jan  Hapert MO19-1  - De Valk MO19-1  12:45 uur
21 jan  De Valk JO17-3  - Bladella JO17-3  13:00 uur
21 jan  Netersel JO19-1  - De Valk JO19-2  14:30 uur
21 jan  De Valk JO19-1  - Riethoven JO19-1  14:45 uur
21 jan  De Valk JO17-2  - Geldrop JO17-4  14:45 uur
21 jan  Brabantia JO17-2  - De Valk JO17-1  15:00 uur
22 jan  De Valk 3  - DBS 3  12:00 uur
24 jan  De Valk 1  - RKVVO 1  19:45 uur
28 jan  Nuenen JO9-1  - De Valk JO9-1  08:45 uur
28 jan  Unitas '59 JO9-8  - De Valk JO9-4  09:00 uur
28 jan  Reusel Sport JO9-1  - De Valk JO9-2  09:15 uur
28 jan  De Valk JO9-3  - DVS JO9-3  09:30 uur
28 jan  De Valk JO11-2  - Reusel Sport JO11-3  10:30 uur
28 jan  De Valk JO11-3  - Reusel Sport JO11-6  10:30 uur
28 jan  Tuldania JO11-1  - De Valk JO11-1  11:30 uur
28 jan  De Valk MO19-1  - Rood Wit V. MO19-1  11:45 uur
28 jan  De Valk JO17-1  - Brabantia JO17-2  13:00 uur
28 jan  Gestel JO15-1  - De Valk JO15-1  13:00 uur
28 jan  Bladella JO15-4  - De Valk JO15-2  13:00 uur
28 jan  Oirschot Vooruit JO17-3  - De Valk JO17-3  14:00 uur
28 jan  ZSC JO19-1  - De Valk JO19-1  14:30 uur
28 jan  De Valk JO19-2  - RKSV Heeze JO19-3  14:45 uur
28 jan  Wilhelmina Boys JO17-3  - De Valk JO17-2  14:45 uur
28 jan  SV Valkenswaard JO13-2  - De Valk JO13-1  15:00 uur
29 jan  De Valk 1  - Wittenhorst 1  14:30 uur